Bize Destek Olun !

Biz yönünü uzaya çevirmiş, üniversite öğrencilerinden oluşan bağımsız bir ekibiz. Bir hayalimiz var! Uzay alanında öncü ve yenilikçi projeler geliştirip bununla birlikte evrensel sorunlara yerli ve teknolojik çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Ar-Ge çalışmalarımızın yanı sıra sosyal sorumluluk projemiz olarak bilimi herkese ulaştırabilmek için çalışıyoruz. Çünkü bütün kötülüklerin cehaletten beslendiğini ve cehaleti sadece bilimin ışığı ile yenebileceğimizi düşünüyoruz. Bilimi herkese ulaştırabilmek için ücretsiz konferanslar, eğitimler, çeviriler ve bilim dilini yalınlaştırarak dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri herkese anlatmaya çalışıyoruz.

spt kreosus - dutlab

Neden Bize Destek Olmalısınız?

Üniversite öğrencisi olduğumuz için hiçbir gelir kaynağımız yok. Derslerimizin yanında emek verip zaman harcadığımız hayallerimizi gerçekleştirebilmek için harçlıklarımızdan harcıyoruz fakat bu hedeflerimize ulaşabilmek için yeterli değil. Projelerimizi tamamlayabilmek için gerekli destek ve sponsorları bulamazsak ya da sponsor desteği projemiz bitmeden kesilirse emeğimizi ve hayallerimizi rafa kaldırmak zorunda kalıyoruz. Projelerimizi tamamlayabilmek, daha fazla proje yapabilmek; sosyal sorumluluk projelerimizi sürdürebilmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmek için bağış almaya karar verdik. Bize Kreosus üzerinden destek olabilirisiniz.

Hedeflerimizi gerçekleştirmemiz için bize destek olabilirsiniz.
Bize bağışta bulunmak için Kreosus sayfamıza gidebilirsiniz.

Destekleriniz bizim için çok önemli! Desteklerinizi karşılıksız bırakmamak için size DUTlab anıları hazırladık.

Tek seferde 200₺ ve üzerinde bağışta bulunursanız, isteğinize bağlı, isminizi destekçilerimiz sayfasında yayınlıyoruz.

Tek seferde 750₺ ve üzerinde bir değerde bağışta bulunursanız hem projelerimizi gerçekleştirebilmek için bize destek olmuş oluyorsunuz hem de size DUTlab anı kutusu hediye ediyoruz.

DUTlab 2020